.

.

Глорија Вандербилт Дами Аманда Водат Тексас Жан Краток

Глорија Вандербилт Дами Аманда Водат Тексас Жан Краток

DEN 582.96

Пристапност
Во достапна форма

Тексас.Копче затворање.Машина За Миење.Глорија Вандербилт брендирани копчето и навртки.Класичен 5 џеб дизајн тексас панталона.Пред YKK zip и копче затворање.Се наоѓа на природен половината.Достапни во Стандардни и Плус Големини.Големината II "Стандардни големини : 4-18 Краток Inseam (во) : 29" и "Плус големини : 16 W-22 W Краток Inseam (во) : 28½".Класичен пораст фармерки панталона за жените. 5 појас циклуси за да се сместат до 2 инчен појас.Sculpt водат обезбедува максимална наплата.Ултра-водат ткаенина и Конусни нога.Бои : Црна, Беж, Зелена, Темно Сина, Сребрена, Бела, Frisco, Hartford, Исплакнете Ноар, Rusty, Лешник, Чикаго, Alton Whiskers, Медисон, Црна Stencils, Кафе, печено, Сиетл, Сива Опал.Се сврти кон надвор.Се мијат пред носење.Машина за миење со ладна како бои.Сите димензии се стандард, но може да се разликуваат од различни брендови.Боја имиња се околу дефинирани тука и во рамките на произволно пресуда.Боја на вистински производ може да малку се различни отколку што се прикажани на вашиот компјутер се должи на различни резолуции.Глорија Вандербилт брендирани копчето и навртки - Класичен 5 џеб дизајн тексас панталона.Пред YKK zip и копче затворање.Класичен пораст фармерки панталона за жените. 5 појас циклуси за да се сместат до 2 инчен појас.Sculpt водат обезбедува максимална наплата.

Главните карактеристики

Избор на клиент