.

.

Трговија Правец на 3x5 Рекламирање Сида Свеста Знаме 3'x5' Банер Месинг Grommets Премиум Исчезнат Отпорни

Трговија Правец на 3x5 Рекламирање Сида Свеста Знаме 3'x5' Банер Месинг Grommets Премиум Исчезнат Отпорни

DEN 191.52

Пристапност
Во достапна форма

3'x5' (нога) (90 х 150 см) Груба Супер Полиестер Најлон 150 D Знаме. 4 Редови на шиење на летаат страна & вистински месинг grommets (Ќе не ' рѓа).УВ блок заштитени исчезнат отпорни технологија и анти дожд и киселина за заштита на материјалот.Одлична тешки правец на времето / воздушниот отпор. 150 D супер полиестер најлон twill ткаенина (Увоз).Трговија Правец на 3x5 Рекламирање Сида Свеста Знаме 3'x5' Банер Месинг Grommets Премиум Исчезнат Отпорни.

Главните карактеристики

Избор на клиент