.

.

48 Парчиња Plaid Мечка, Срна Cupcake Toppers Бивол Woodland Суштества Cupcake Зема Шумски Животни Дрво Торта Декорација за Lumberjack Woodcutter Роденден Бебе Туш Кампување Тема Партија Матер?

48 Парчиња Plaid Мечка, Срна Cupcake Toppers Бивол Woodland Суштества Cupcake Зема Шумски Животни Дрво Торта

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : ќе добиете 48 парчиња на woodcutter тематските cupcake toppers во 4 различни модели, вклучувајќи го шетаат срни, одење мечка, дрво и елени глава, доволно количество и разни модели можат да ги задоволат вашите декоративни потреби.Квалитет на материјалот : овие woodland тема cupcake toppers се направени на квалитетот бамбус и хартија, која на сигурен и безбеден за храна, можете да се држиме нив во cupcakes, кои ќе не е лесно да се движат, издржливи и долготрајни.Plaid дизајн : шумски животни тема cupcake зема усвојување на класичната црвена и црна plaid дизајн, нежен печатење е три-димензионални и убави, која е погодна за декорација многу прилики, или десерти.Убаво украси : овие бивол woodland cupcake веднаш може да се примени за да ги красат cupcakes, muffins, колачи и многу други видови храна; Тоа е добар избор за дневна торта декорација и најважните фестивали декорација, итн., со додавање на повеќе празнична атмосфера.Широк апликации : овие plaid шумски животни cupcake toppers се погодни за запознавање, свадба, годишнина, градина партија, дома декорација, исто така, убаво за прославувањето на вашиот роденден, campfire woodcutter и woodland тема партија, итн.; И тие се убави подароци и фото реквизити за семејства и пријатели на lumberjack тематските партија, кампување тема партија, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент