.

.

Наутика Мажи 5 Џеб Директно Одговара Водат Жан

Наутика Мажи 5 Џеб Директно Одговара Водат Жан

DEN 958.80

Пристапност
Во достапна форма

Во 99% Памук, 1% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Директно одговара фармерки со пет-џеб стил, класичен се мијат и малку се водат за comfort.Zip летаат со копче затворање, појас циклуси.Се водат тексас која се движи со вас насекаде и да одите.Со класичен се мијат и директно одговара, овие фармерки се од суштинско значење за добро заоблени колекција.Намалување е единствен во текот на ногата па тоа е разноврсна ги собереш за ден-за-ноќ стил.Од Наутика.

Главните карактеристики

Избор на клиент