.

.

Божиќ Украси 1PC Божиќ Кристал Дедо снежни топки Снег Топката Стакло Божиќ Маса Декорации Божиќ, Нова Година Подароци (Боја : Божиќ Воз)

Божиќ Украси 1PC Божиќ Кристал Дедо снежни топки Снег Топката Стакло Божиќ Маса Декорации Божиќ, Нова Година

DEN 777.60

Пристапност
Во достапна форма

Се надевам дека и вие и вашите деца имаат прекрасен и незаборавен Божик.Чувајте ги вашите најблиски, секогаш во своето срце : Чувствуваат опкружен со љубов на вашите најблиски, кои се на небото.Виси на свила лента, ова спомен украс ќе додадете класа на вашиот елка или соба ѕид.Божиќ украси се погодни за лица, детски градинки, канцеларии, хотели, трговски центри, домови, барови и така натаму.Направите вашиот одмор во прекрасен : Тоа е многу погоден за совршен дом декорација, трговски центри, училишта, ресторани, канцеларии, хотели и на други сцени.Ова е одличен избор за вас.Можете да ги красат вашата елка со ставање подароци на тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент