.

.

Акварел Диносаурус Партија Cupcake Toppers - 36PCS Диносаурус Роденден Материјали Cupcake Toppers Зема за Момчиња Деца Дино Тема Партија Украси за Торта Оркестарот

Акварел Диносаурус Партија Cupcake Toppers - 36PCS Диносаурус Роденден Материјали Cupcake Toppers Зема за Момчиња

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

???? - УНИКАТЕН ДИЗАЈН - 6 видови на исклучиво наменета акварел-стил диносаурусите, направете ја вашата cupcakes се погледне екстра посебно!. ???? - БЕЗБЕДНО MATETIAL - Направени од картичка хартија со гланц, еко-пријателски и рециклира, 100% безбедно за деца и возрасни. ???? - ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ УПОТРЕБА - Совршени за било диносаурус тематските страни, вклучувајќи ги, роденден, матура, годишнина, семејство вечера и разни прилики. ???? - ПАКЕТ СОДРЖИНА - 36 Парчиња диносаурус cupcake toppers, вклучува 6 x Tyrannosaurus, Stegosaurus, Triceratops, Brontosaurus, Spinosaurus, Pterosaurs. ???? - НАШИТЕ УСЛУГИ - се Чувствуваат слободни да контакт со нас за било непријатни причини, ние ќе ви одговори во 24hrs. -????- Совршена декорација за на партијата cupcakes, колачи, пусти, сладолед, кифла, колачињата и повеќе, со додавање на повеќе изненадувања на вашата страна. -????- ВЕ МОЛИМЕ НЕ СТАВАЈТЕ ГО ВО РЕРНА.Овие cupcake toppers се за декорација цели, а не за јадење. -????- Добредојдовте на употреба со нашите акварел диносаурус серија на партиски материјали, ефектот ќе биде подобро. -????- Пакет се вклучени : 36 x Диносаурус cupcake toppers (6 x Tyrannosaurus/ 6 x Stegosaurus/ 6 x Triceratops/ 6 x Brontosaurus/ 6 x Spinosaurus/ 6 x Pterosaurs).

Главните карактеристики

Избор на клиент