.

.

DWVO Опашка Светлина Собранието Компатибилен со 01 02 03 04 2001 2002 2003 2004 Такома Опашка Замена Светилки

DWVO Опашка Светлина Собранието Компатибилен со 01 02 03 04 2001 2002 2003 2004 Такома Опашка Замена Светилки

DEN 1583.76

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ВОЗИЛОТО FITMENT Јасно леќа со мулти-слој за заштита може да се спротивстави на УВ или било тешките временски услови, додека обезбедување на добра светлина.ПРИКЛУЧОК и тоа се вклопува беспрекорно во возило без јаз; Кога инсталирате светилки, ве молиме да ги усогласат средината на сијалица штекер DWVO опашка светла направи вашето возило полесно да се гледа и во темница.За Такома 2001 2002 2003 2004. DWVO Водоотпорен Опашка Светлина Собранието за Такома 2001 2002 2003 2004. Опашката светла се многу важни делови на возилото, бидејќи тие ќе ви овозможи да видите задниот дел на околината на вашиот автомобил и да даде други возачи' индикации за вашата идна акција, така што тие ќе одржувајте безбедно растојание од вас.Сепак, стареењето на yellowed опашка светилка влијае на осветлување & изведба на автомобил кој може да го зголеми ризикот од несреќи.Заменете го со DWVO опашка светла за да се обезбеди поголема видливост на вашиот автомобил во текот на ноќта или било dusky услови за зголемување на возење безбедност.За Такома 2001 2002 2003 2004.

Главните карактеристики

Избор на клиент