.

.

Видео Игра Cupcake Toppers И Wrappers 24 Пакет Гејмер Роденден Украси За Момчиња Контролер Дизајн Игри Партија Материјали

Видео Игра Cupcake Toppers И Wrappers 24 Пакет Гејмер Роденден Украси За Момчиња Контролер Дизајн Игри Партија

DEN 2164.80

Пристапност
Во достапна форма

UPER СИМПАТИЧНА : Поставување на 24 вклучувајќи 12 стилови видео игра cupcake topper, 6 стилови на видео игра cupcake обвивка.Голема бои.Децата сакаат на нив на нивниот роденден !.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секој видео игра cupcake ги собереш мерки 3.4 инчи да 4.6 инчи висок + 1.9 4.5 инчи широка што го прави погоден за мали - големи димензии cupcakes!Дното обвивка е 1.77 инчи доволно мал за што можете да ги собереш на cupcakes без нив паѓа преку дното.ПОВОД : Видео игра контролер cupcake topper е совршен за вашиот син на роденденска прослава, игри партии, гејмер роденден украси, игра на роденден материјали итн.Одлично за cupcakes или лекување, како ќе одлучите.ДОБРО НАПРАВЕНИ : Видео играта роденден украси за момчиња се направени од храна одделение хартија без мирис.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : не се загрее игри торта toppers во рерна.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Гејмер cupcake wrappers дојде рамни, вие треба само секунди за да се стави заедно, а потоа заврши.Ние се покаже на оперативни чекори со слики.Виткање со деца додава интерактивна забава!.

Главните карактеристики

Избор на клиент