.

.

Funko Поп! Карпи: TLC - Левото Око (Стилови Може да се Разликува), Multicolor

Funko Поп! Карпи: TLC - Левото Око (Стилови Може да се Разликува), Multicolor

DEN 262.80

Пристапност
Во достапна форма

Од TLC, Левото Око (стилови може да се разликува), како додаток на стилизирана Поп!.Стилизирана collectable стои 3 ¾ инчи висок, совршен за секоја TLC фан!.Се соберат и да се прикажат сите TLC ПОП!Vinyls!.објектот пакет тежина : 0.25 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент