.

.

Gyufise 28Pcs Бебе Туш Девојка Cupcake Toppers Златен Сјај Ѕвезда Фустан Шише Нога Печати Брадавица О Бебе Девојка Торта Toppers за Бебе Туш Бебе Девојка Роденден Декорации

Gyufise 28Pcs Бебе Туш Девојка Cupcake Toppers Златен Сјај Ѕвезда Фустан Шише Нога Печати Брадавица О Бебе Девојка

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

⭐Пакет се вклучени : 28 Pcs Бебе Туш Девојка Cupcake Toppers Доаѓа со насобраните, па можете да ја вметнете во вашиот торта директно, кои го прават вашиот торта повеќе интересно. ????Премиум Материјал : Овие сјајот Бебе Туш Девојка Cupcake Toppers се направени од високо квалитетна 300 грам сјајот карта на акции и храна-одделение toothpick, многу безбедно да се стави на колачи, cupcakes, сладолед, овошје, пита, десерт, сирење или било јадење и храна мезе сакате да ги красат. ????Овие сјајот Бебе Туш Девојка Cupcake Toppers се толку симпатична и добро за бебето туш тема партија, деца девојки роденден торта декорација.Тие може да направат вашиот cupcake повеќе привлечни и донесе на забава во вашата партија.Можете исто така да ги применуваат за сладолед, овошје, колачи и други десерти. ????Широко Апликација : Уникатен персоналните предложи babyshower тема дизајн.Најдобра партија торта декор кој може да се користи на девојка роденден тема Партија Украси и други слични тема партии. ????Совети : Дизајнирани за единствено еднострана, на задната страна е обична бела.Само за декорација цели, ова не е јадење и ве молиме НЕ користете го во рерна или микробранова.Боја : Злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент