.

.

Женска Секојдневен Plaid Бранеа Фланелен Боксери Копчето Надолу Pocketed Кошула Јакна Shackets Палта

Женска Секојдневен Plaid Бранеа Фланелен Боксери Копчето Надолу Pocketed Кошула Јакна Shackets Палта

DEN 885.36

Пристапност
Во достапна форма

[Фланелен боксери Plaid Кошули]-Толку разновиден е нашата фланелен боксери копчето надолу џеб топ дека можат да се носат со отворен како јакна или затворена како кошула!преголеми, лабави, секојдневен стил голема за да одговара со основните Т-маица, сечење на врвот, leggings, фармерки, bodycon облека, патики или високи потпетици за секојдневен изглед дека е лесно да љубиме сите сезона долго.Предмет Тип : Женска Plaid Јакни.Повод : мода копчето надолу јакна е совршен избор за вашата дневна облека, надворешни активности, шопинг, клуб, партијата, датуми и сите други прилики во Есен и Зима.Капка рамо.9-Sleeve Должина : 20.Погоден Сезона : Падот, Ладни зими. Пакет содржина : 1 X женска јакна.Големина на Табелата : (инчен).Материјал : Полиестер/ Машина Перат.9-Должина на : 30.Толку разновиден е нашата фланелен боксери копчето надолу џеб топ дека можат да се носат со отворен како јакна или затворена како кошула!.Фланелен боксери измислица.Едно копче на ткаенината.Две градите џеб.топло, супер кожата-пријателски, не-balling, не-исчезнува, мека на допир, и светла во боја,удобно и одговара,најдобро за есен и зима. L (12-14)-Биста : 44.Гроздобер класичната дечко стил фланелен боксери блузи.6-Sleeve Должина : 20.преголеми, лабави, секојдневен стил голема за да одговара со основните Т-маица, сечење на врвот, leggings, фармерки, bodycon облека, патики или високи потпетици за секојдневен изглед, тоа е лесно да се сака сите сезона долго.9-Sleeve Должина : 19.Блузи Тип : Случајни.Пакет содржина : 1 X женска јакна. XXL (18-20)-Биста : 50. [Материјал]-На pocketed plaid shacket е направен од фланелен боксери ткаенина.Различни plaids, сите за совршен гроздобер атмосфера за кулер времето.8-Sleeve Должина : 21.Шаблон Тип : Plaid.Фланелен боксери. 100% Полиестер. [Повод] -гроздобер класичната дечко стил фланелен боксери на врвот е одличен избор за вашата дневна облека, надворешни активности, шопинг,Одмор, Патување, закачам,клуб, партијата, датуми.Занимаваат со биста џебови,Ова pocketed plaid копчето надолу shacket ќе ви опкружувачки звук во топлина од падот на зимскиот. [Функција]-повик фланелен боксери јакна со копчето пред врвот,Plaid печати,Лажичка hemline,Collared,Два во градите џеб,едно копче на ткаенината,Мека измислица,Преголеми се вклопуваат,Капка рамо,Unlined.5-Sleeve Должина : 20.

Главните карактеристики

Избор на клиент