.

.

Универзална 1.25 Инчен Нерѓосувачки Челик Бања Потоне Затка Анти Затнување Када Мозоци Затка со Филтер Кошница, Отскокнување Куршуми Тип Потоне Приклучок за 1-1/4 Пот?

Универзална 1.25 Инчен Нерѓосувачки Челик Бања Потоне Затка Анти Затнување Када Мозоци Затка со Филтер Кошница,

DEN 1708.80

Пристапност
Во достапна форма

【Погоден за Универзална 1.25 Инчен Потоне Мозоци】 Овој слив потоне затка е погодна за потоне мозоци дупки со внатрешен дијаметар од 1.06~1.26 инч.Тоа може да се вклопат 1-1/4 инчен бања потоне канализација совршено. 【Надгради Слив Затка】 Повеќе удобен и корисни од редовните слив филтер.Оваа бања потоне plug има анти-затнување кошница внатре што може да го спречи канализација од заглавени на влакната.Не е важно слив потоне канализација или туш кадата канализација, може да се работи со сите. 【Однапред Дизајн】 Дизајниран со една убава куршум core форма може да се користи за када на мозоци приклучоци.Овој слив pop-up одвод филтер се главно направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик и месинг материјал. 【Високо Квалитетен Материјал】 Тоа е издржлив доволно за да се биде анти- ' рѓа, пукање и експлозии.Во прилог, тоа е лесна дека водата нема да излегуваат во јавноста.Добро скокаат и се враќа силата на потоне на мозоци, тоа може брзо да се печат и одвод на вода само со еден притиснете. 【Лесно да се Инсталира】 Не треба алатка, само да потрае од стариот и вметнете ја затка core да се заврши Инсталирате.Ако сакате да ја исчистите потоне затка, исто така, се повлече до тоа да се заврши лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент