.

.

HiRui Фудбал Шин Чувари Шин Влошки за Деца, Младите Возрасни, Теле Компресија Ракави со Саќе Влошки, Поддршка за Шин Треска Бејзбол Бокс кик-бокс MTB, Лесни(1PAIR)

HiRui Фудбал Шин Чувари Шин Влошки за Деца, Младите Возрасни, Теле Компресија Ракави со Саќе Влошки, Поддршка

DEN 1459.20

Пристапност
Во достапна форма

Тие се толку удобно, ќе те заборавам да ги имаат во фокус подобро на вашите секојдневни активности.Спречување на Теле Ракав се изгубат кога движење.Перформанси ткаенина ви држи сува, влага-wicking ткаенина која останува топло во ладно температури и кулер кога температурата се зголемува, дури и за време на најтешките работи и вежбање.Како такви, тие може да биде малку тешко да се стави на. ►100% MONEY-BACK или СЛОБОДНА РАЗМЕНА ГАРАНЦИЈА : Купи објектот со доверба!Или ќе го сакаат, или се добие целосна наплата, само е-Мејл нас!Без прашања праша!Тоа е како сигурни сме дека ќе го сакам!НЕ ЧЕКА, ДА ГО ДОДАДЕТЕ ВО КОШНИЧКАТА СЕГА!.Светло, Флексибилен и да се дише, поставување Без ограничување на вашиот движење.Светло, Флексибилен и да се дише, поставување Без ограничување на вашиот движење.М 25-30cm, Погоден за Деца на возраст Момчиња Девојчиња s мора да се има за секој нога интензивна активност како што се Фудбал, MTB, Маратон, Одење, Џогирање, Трчање, Планинарење, Велосипедизам, Фудбал, Рагби, Тенис, Кошарка, Triathlons, Кревање, Салата Фитнес Тренинг и Општата состојба на организмот. *Не се Лизга Внатрешна Силиконски Ленти*Вградени еластична лизга лента, спречување на Теле Ракав се изгубат кога движење, и тоа е корисно да се координираат мускулите капацитет и да се заштити кожата.Држи мускулите топло, суши брзо со најсовремени материјали достапни. ►Уникатен Дизајн : * Саќе Crashproof Влошки*одговара на вашиот шин обезбедување на крајната флексибилност и заштита. *Рамни Заклучување Цвест Крои*Овозможува флексибилен мобилност со намалена chafing или иритација на кожата.Ако сте на граничното помеѓу две големини, нашиот совет е "Подобро поголема големина од премногу мал". *Двојно-Layer Wicking*држи мускулите топло, суши брзо со најсовремени материјали достапни.►Висок Квалитет и Удобно : се Направени од издржлив, прилагодена мешавина ткаенина за да се обезбеди breathability, еластичноста и долговечност.Во согласност со вашиот шин обезбедување на крајната флексибилност и заштита.Тие се толку удобно, ќе те заборавам да ги имаат во фокус подобро на вашите секојдневни активности.За најдобри резултати, преземаат ракавите во твоите раце, се повлече влошки минатото на глуждот, а потоа unroll нив до шин.

Главните карактеристики

Избор на клиент