.

.

Funko ПОП! Чудо: Црн Пантер Филм - Црниот Пантер (Стилови Може да се Разликува) Колекционерски Слика Сива, 2.5 x 2.5 Инчен

Funko ПОП! Чудо: Црн Пантер Филм - Црниот Пантер (Стилови Може да се Разликува) Колекционерски Слика Сива, 2.5

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Од црн Пантер, црн Пантер (стилови може да се разликува), како додаток на стилизирана поп винил од Funko!.Стилизирана collectable стои 3 ¾ инчи висок, совршен за секоја црн Пантер фан!.Се соберат и да се прикажат сите црн Пантер поп!Vinyls!.Од црн Пантер, црн Пантер (стилови може да се разликува), како додаток на стилизирана поп винил од Funko!слика стои 3 3/4 инчи и доаѓа во прозорецот екранот кутија.Проверете на друг црн Пантер личности од Funko!соберат сите нив!.

Главните карактеристики

Избор на клиент