.

.

Wallniture Lucca 3 Ниво Бела Варијабилна Полици за Ѕид, 24 Инчен Дрвени Ѕид Полица за Дневна Соба

Wallniture Lucca 3 Ниво Бела Варијабилна Полици за Ѕид, 24 Инчен Дрвени Ѕид Полица за Дневна Соба

DEN 911.76

Пристапност
Во достапна форма

H ненамерно самоповредување, додека 28.Ние знаеме дека она што го прави дома совршен е малку допира.Сите Wallniture производи се дизајнирани да ги исполни вашите потреби и очекувања.Декоративен Дизајн : Нагласи вашата дневна соба ѕид оркестарот со нашите селски дизајн!Wallniture Lucca бела варијабилна полица сет обезбедува совршена платформа за чување и прикажување за eveything од книгите на слики семејството, колекционерски предмети, соба додатоци и многу повеќе.Едноставно планината 3-ниво Lucca бела варијабилна полиците на вашиот празен ѕид простор и да покаже исклучите вашиот декоративни слика рамки, вазни, мали растенија, книги, или на други домашни декорации кои мислите дека се рефлектираат вашиот стил.Цврстата Конструкција : Направена од високо-квалитет одбори, дрво и метал полица загради, Wallniture Lucca 3-ниво ѕид полиците ќе ви трае со години да дојде.Но, ако наидат на проблеми со производот или на хардвер по добивањето на вашиот објект, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе го реши тоа веднаш!.Осигурајте се дека откако ќе ги купите нашите производи, ќе се користат со цел живот задоволство.Лесен за Инсталација : Вашиот Lucca бел ѕид полица организатор единица ќе биде подготвен за неколку минути, ако едноставно го следат лесни инструкции и користат хардвер монтажа, веќе се вклучени во пакет.2 "x L 24" x D 6".Wallniture Lucca shelving единица е најдобар избор за оние кои сакаат да добијат дополнителен простор за складирање при додавање на модерна дома декор на нивните дневна соба!. 1x Упатството. 3 x Белата Дрво Полица Одбори.Ние можеме да се осигура дека вие ќе бидете пријатно изненадени од, како оваа мала допир промените вашата соба атмосфера додека tripling вашиот капацитет за складирање во истата област.Безброј Цели : Lucca 3-ниво бела полици не само што дејствува како бела публикации или CD, DVD складирање полица во вашата дневна соба, но тие можат да бидат, исто така, се користат како полици за спалната соба додатоци, кујна организација, бања складирање, или канцеларија оркестарот. 8 x Монтажа Завртки.Па ние дизајн нашата shelving единици, кои нудат високо-капацитет, организација и складирање решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент