.

.

Флип Видео UltraHD 8 GB видео камера Додаток Комплет Вклучува: SDABT2W Батеријата, GP-10 Tripod, ZELCKSG Care & Чистење, SDC-22 Случај

Флип Видео UltraHD 8 GB видео камера Додаток Комплет Вклучува: SDABT2W Батеријата, GP-10 Tripod, ZELCKSG Care

DEN 844.32

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Флип Видео Ultra HD 8 GB видео камера Додаток Комплет вклучува следните ставки : 1) SDABT2 W Литиум-Јонска Замена на Батеријата Пакет - (1300 m Ah 3.7 V) - Замена на Батеријата За Cisco ABT2 W Батеријата 2) Gripster Мали Флексибилни Tripod за Компактен Дигитални Камери и Camcorders - Околу 9" H 3) 5 Парче Дигитална Камера/видео камера Делукс Чистење Комплет 4) SDC-22 Средна Точка и Пука Дигитална Камера Случај, Црна / Сива.

Главните карактеристики

Избор на клиент