.

.

Здраво&Је Модерна Лулка Стол за Расадник, Faux Sherpa Тапациран Фотелја, со Цврсти Дрвени Полици, Рокер Стол за Дневна Соба и Спалната соба на Мал Простор, Бела боја на сл?

Здраво&Је Модерна Лулка Стол за Расадник, Faux Sherpa Тапациран Фотелја, со Цврсти Дрвени Полици, Рокер Стол

DEN 5757.36

Пристапност
Во достапна форма

Faux Sherpa Крзно.ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ : Направени со висок квалитет и кожа-friendly faux sherpa ткаенина, тоа е мека на допир, без иритација на кожата.КАРАКТЕРИСТИКИ : нега на столот е направен од ергономски дијамант во облик на backrest.На елегантно криви силуета перница седиште обезбедува максимална удобност за ублажување на заморот се акумулираат по еден ден работа.ЦВРСТАТА СТРУКТУРА : На база на едрилица столот е направен од метална рамка и цврсто дрво за да се обезбеди стабилност и издржливост.Не се лизга влошки под дрвени полици, па акцент стол може да се одржи подобра рамнотежа и ќе не нула вашиот подот.ШИРОКА ПРИМЕНА : Оваа лулка стол е погодна за дневна соба, спална соба, расадник, тремот, канцеларии, прием области, а особено на малите простори.Двете возрасни и деца можат да уживаат во забавата и слободно време со тоа.ДИМЕНЗИИ : 26.4"(D) x 32.7"(W) x 33.5"(H).Седиште : 23.4"(D) x 21.3"(W) x 18.9"(H).Максимален капацитет 250 килограми.На еден тросед, се испраќаат со собрание на инструкции и се соберат алатки, лесно да се инсталира.

Главните карактеристики

Избор на клиент