.

.

Божиќ Quilted Ткаенина Coasters со Plaids и Отпечатоци

Божиќ Quilted Ткаенина Coasters со Plaids и Отпечатоци

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

4.5 Х 4.5 инчи.Перат.Може да се користи топла пегла.Абсорбента.Содржи низок лофт памук вата.Сет од 4 quilted ткаенина coasters.Овој сет на четири различни quilted ткаенина coasters ќе додадете прекрасна Божиќ шарм на вашата маса.Мерки 4.5 инчи плоштадот секој, околу.Внатрешноста е ниска мансарда, памук вата.На задната страна е солидна сива памучна ткаенина.Машина перат.Може да се користи топла пегла.Некои ги користат овие coasters слични на вино шарм, со секој човек следење на нивниот пијалок со свој уникатен увеселителен парк.

Главните карактеристики

Избор на клиент