.

.

Хонда Вистински Додатоци 08F03-T3L-120 Кристално Црниот Бисер Задните Underbody Спојлер за Одберете Спогодба Модели

Хонда Вистински Додатоци 08F03-T3L-120 Кристално Црниот Бисер Задните Underbody Спојлер за Одберете Спогодба

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Се користи за : 2013 Хонда Спогодба 2-врата.Прецизно одговара.Лесна инсталација.Отпорен на напукнување, исчезнува и пилинг, плус, тие може да помогне во одржување препродажба вредност.Ги истакнуваат аеродинамичен стил на вашиот Хонда.Низок профил, спортски стил дава возило на сопствен изглед.Хонда-произведени компоненти се обезбеди прецизно одговара и лесна инсталација.Боја-одговараше да фабричките спецификации; Кристал Црниот Бисер.

Главните карактеристики

Избор на клиент