.

.

Wahl Професионални - Cordless Дизајнер Clipper со 90+ Минута се Кандидира Време Кабелот Cordless Погодност за Професионални Barbers и Стилисти - Модел 8592

Wahl Професионални - Cordless Дизајнер Clipper со 90+ Минута се Кандидира Време Кабелот Cordless Погодност за

DEN 2071.20

Пристапност
Во достапна форма

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Cordless Дизајнер Clipper е дизајниран да овозможи извршување дека експерти на побарувачката и 1005 сечилото наменета за мазна, брзо и прецизно коса клипинг и средување.СТИЛСКИ И ФУНКЦИОНАЛНО : На Cordless Дизајнер Clipper има ергономски дизајн, и е cordless за максимална мобилност; Тоа е моќна и ергономски па тоа се вклопува удобно во рака.ДОДАТОЦИ се ВКЛУЧЕНИ : На clipper, 8 прилог чешел сечење водичи (1/16", 1/8", 1/4", 3/16", 3/8", 1/2", 3/4" и 1"), четка за чистење, clipper сечилото масло, црвен сечилото стража и работните инструкции.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : 6.25 долго и тежи само 10.2 мл., одликувајќи се со Литиум-јонска батерија, a (#1005) универзална 3 дупка ножот, и полнење мозок; единица може да се користи corded или cordless.

Главните карактеристики

Избор на клиент