.

.

Spoonflower Ткаенина - Тен Христијанската Црква Печатени на Petal Потпис Памучна Ткаенина од Дворот - Шиење Quilting Облека Занаети Оркестарот

Spoonflower Ткаенина - Тен Христијанската Црква Печатени на Petal Потпис Памучна Ткаенина од Дворот - Шиење

DEN 504.00

Пристапност
Во достапна форма

Petal Потпис Памучна Ткаенина.Petal Потпис Памук од 42 инчи широка // 4.3 оз на квадратен двор. 100% природен памук со разновиден, обична ткаат.Совршен за quilting, занает проекти, играчки и додатоци.Оригиналниот Дизајн На Авторски Права : Thinlinetextiles.Повеќе дворови ќе се печати како континуирана должина, повеќе масти четвртини се произведуваат како поединечни парчиња.Одржливо Направи-да-Цел од страна на Spoonflower во Дурам, Северна Каролина.Материјал Тип : Памук | Големина : Двор.

Главните карактеристики

Избор на клиент