.

.

FRKJST Рачни Misting Фан Поставите Батерија Управувана Мини Лични Преносни Брзината на Вентилаторот Прилагодливи USB Полнење Фан 3-12 Часа Управувана Шминка Eyelash Вентилато?

FRKJST Рачни Misting Фан Поставите Батерија Управувана Мини Лични Преносни Брзината на Вентилаторот Прилагодливи

DEN 1576.80

Пристапност
Во достапна форма

Среден брзо и мека правец може да се кандидира тивко.Тоа може да се спречи топлината и ја чува кожата moisturized.Прилагодување метод е да ја прилагодите брзината на ветерот секој пат кога ќе притиснете на прекинувачот копчето.Компактен дизајн го прави лесно да се одржи дури и на најмалите рака.Рачни фан и десктоп фан 2 во 1.Моќ Банка:преносни полначот моќ банка е опремен со 10000m Ah батеријата пакет.Кога сакате да се одморите тивко, можете да уживате во одличните без нарушување вас. 10000m Ah моќ банка.Можете мора да да биде изненаден од многу функции што се спореди тоа е како мали димензии, овој мини рачни misting фанови им помогне да се задржи на воздухот е влажен, додека за ладење на вас долу во исто време.3-12 часа работно време со батерија вграден во.Кога не сакате да се одржи тоа, може да се поправи рака фан на едно место за употреба. 1 X Мини рачни misting фан.Тоа е мора да се има ставка за девојки кога се применуваат шминка во лето.Не-склоплива дизајн ефикасно спречува фотографии од виткање штета.Прочитајте го упатството внимателно пред употреба, и целосно да се сфати структурата, изведба, инсталација и употреба, и овлажнител одржување методи и мерки на електричен вентилатор.Удобен База Дизајн:Преносни misting мини фан со пригоден база дизајн, рачни фан може да се stably ставен врз база.Тоа е поделен на три брзини : брза, средни и бавно.Рачни фан со 20 ml вода резервоарот, батерија лични ладење овлажнител, 3-брзина со штанд. Широк спектар на употреба може да се користи во дом, канцеларија, на отворено.Во процесот на користење, кога батеријата е премногу ниско, полнење на машината во време, што може да се подобри животниот век на батеријата.Исклучителна подароци пакување:Кога ќе го купите овој пренослив misting фан, постојат 3 нешта во тоа : 10000m Ah пренослив апарат моќ банка, 20ml резервоарот за вода, рачен фан батерија, и кабел за податоци се сите спакувани во кутија.Ултра-мини преносни фан големина 8.лични фан може да се користи не само од дома, но, исто така, на отворено, и може да се полни истовремено со други уреди.Во исто време, ова е исто така идеална поставите комбинација, што е добар за подарок избор кога ќе се загрижени за подароци за вашите роднини и пријатели.Ве молиме да ја наполните батеријата пред да го користите за прв пат.

Главните карактеристики

Избор на клиент