.

.

Keaziu 36 Пакет Црна 13 Службен Тинејџер Cupcake Toppers Тринаесет БОЛЕСТ Слатка 13 Cupcake Зема 13&Прекрасен Cupcake Toppers Роденден Декорација Материјали

Keaziu 36 Пакет Црна 13 Службен Тинејџер Cupcake Toppers Тринаесет БОЛЕСТ Слатка 13 Cupcake Зема 13&Прекрасен

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : 13-ти роденден cupcake toppers е направен од картон и чепкалки за заби која е нетоксичен и безбеден за храна, трајни и здрав, не е лесно да се деформира или пауза, лесен и пренослив, боја нема да избледи лесно.Прилики : 13-ти роденден cupcake toppers може да се користи за партиски cupcake, колачи, овошје, пусти, сладолед, колачи и многу повеќе.Исто така, совршен за свадба, роденден, бебе туш, дипломирањето, годишнина, семејство вечера и разни прилики.Пакетот вклучува : 36*слатка 13 cupcake toppers, овие роман и симпатична cupcake зема ќе додадете повеќе забава.Совети : 13 службен тинејџер cupcake toppers не се за јадење и наменет за декорација само, ве молиме да НЕ ги ставите овие торта toppers во рерна или микробранова.Услуга : 100% Ризик Шопинг.Ние гарантираме за да се обезбеди 100% враќање или надоместок,Доколку има било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со продавачот прво, ние ќе го понуди најдоброто решение и постигне тоа во прв момент.Боја : Црна 13.

Главните карактеристики

Избор на клиент