.

.

Ercadio 24 Пакет Двојно Слоеви Пеперутка Cupcake Toppers Собрани Злато и Злато се Зголеми Сјајот Пеперутка Cupcake Зема Украси за Бебе Туш Деца Роденден Материјали

Ercadio 24 Пакет Двојно Слоеви Пеперутка Cupcake Toppers Собрани Злато и Злато се Зголеми Сјајот Пеперутка Cupcake

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Посебни двојно слоеви пеперутка cupcake toppers ќе го направи cupcake повеќе убави и впечатливи, додавајќи слатка атмосфера за вашата партија.Материјал : Висок квалитет 300g сјајот картон со храна одделение чепкалки за заби стапчиња.атрактивни и издржливи!.Пакет/Големина:Пакет на 24 компјутери.сите наши зема беа собрани,Здрав!Големина на : H 2 инчен * 4.8 инчен / H 5 cm * 12 cm(вклучувајќи ги држи).Совршен за : пеперутка тема партија,бебе туш лица,деца роденден торта декорација.Тоа исто така може да се користи како cupcake зема,сладолед зема, мезе зема, овошје зема, или партија храна зема.Пријателски Потсетување : Дизајнирани за единствено еднострана,на друга страна е обична бела.Само за декорација цели, ова не е јадење и ве молиме НЕ користете го во рерна или микробранова.Политика на враќање : може да се врати на точка доколку не се задоволни, но ве молиме, ве молиме контактирајте со нас, прво, така што ќе може да се справи со тоа веднаш се додека не сте задоволни.

Главните карактеристики

Избор на клиент