.

.

Еван-Фишер Заден Спојлер на Багажникот за Хонда Граѓански 96-98 Седан F40 Mugen Стил W/LED

Еван-Фишер Заден Спојлер на Багажникот за Хонда Граѓански 96-98 Седан F40 Mugen Стил W/LED

DEN 2811.60

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена Спојлер од Еван-Фишер.Пластични, Се Подготвуваат.Кочница Светлина Инсталиран : Yes Evan-Фишер Спојлер е прифатлива замена на производот за вашиот реставрација потреби; зголемување на вашето возило аеродинамика и да се намали влечете со овој висок квалитет, OE замена спојлер.Произведени во согласност со стандардите за индустријата за да се обезбеди производот трајност и сигурност.Сите Еван-Фишер производи кои се опфатени со 1-Година Неограничен Километражата Гаранција.Одговара на следниве возила : Позиција : Rear Fitnote : Седан, F40 MUGEN Стил, Со LED98 Хонда Граѓански GX 1.6 L96-98 Хонда Граѓански (submodel : DX, на ЕКС, LX) 1.6 Л.

Главните карактеристики

Избор на клиент