.

.

Дигитални Кавер-Headbands за Жените & Мажи Спортски Headband Влага Wicking Тренингот Sweatbands за Трчање, Крстот Обука

Дигитални Кавер-Headbands за Жените & Мажи Спортски Headband Влага Wicking Тренингот Sweatbands за Трчање, Крстот

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

полиестер.Увезени.Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Овие Тренингот Headbands Се Обезбеди Добра Еластичност И Одговара На Вашата Глава Удобно.Исто Така, Не Се Чини Дека Може Да Се Создаде Indention На Вашето Чело.Со 9.5 Инчи Долго И 3.5 Инчен Широк Производ, Ние Сме Уверени Дека И Жените И Мажите Ќе Се Најде Совршено Се Вклопуваат За Нивните Атлетски И Дневна Рутина.Влага Wicking : Со Овие Исклучителни Спортски Headbands, Вашата Пот Ќе Бидат Веднаш Се Апсорбира И Брзо Злите Далеку.Затоа, Можете Да Уживате Во Вашиот Тренингот Без Постојана Битка Со Пот Stinging Вашите Очи.Атлетик Носат : Еластичен, Дише Материјал, Апсорбира & Evaporates Пот 8 Пати Побрзо Од Просечен Памук Sweatband.Широк Бенд Е Одлична За Секоја Активност, Како Кошарка, Мал Фудбал, Тенис, Велосипедизам, Се Врти, Мма, Скијање, Вежбање И Работат Надвор Во Салата.Се Вклопува Во Рамките Било Покривки : Овие Headbands Се Лесни, За Трчање, Јога, Вежби, Кошарка, Велосипедизам, Фудбал, Тенис.И, Тие Може Да Се Користат Под Капа Или Headwear.Тие Работат Добро Под Спортски Покривки Како Хокеј, Велосипедизам, Итн.Дигитални Кавер-Headbands Дали Сте Уморни Од Постојана Битка Со Пот Капе Долу Вашето Лице За Време На Вашиот Тренингот?Тука Е Тоа!Со Дигитални Кавер-Headbands, Можете Да Уживате Во Вашиот Тренингот Без Никаков Прекин. 9.5 X 3.5 Инчен Една Големина На Тупаница Повеќето.По Продажбата Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Прво Ако Има Било Какви Прашања.Ние Ќе Се Потрудиме Да Ги Задоволат Вашите Барања И Да Го Реши Вашиот Проблем Брзо И Ефикасно!.

Главните карактеристики

Избор на клиент