.

.

JF-XUAN Микроскоп Алуминиум Подигање на Намалување Фаза НАГОРЕ Надолу Поддршка Маса Стојат Дигитален Микроскоп

JF-XUAN Микроскоп Алуминиум Подигање на Намалување Фаза НАГОРЕ Надолу Поддршка Маса Стојат Дигитален Микроскоп

DEN 1058.40

Пристапност
Во достапна форма

Микроскоп Алуминиум Подигање на Намалување Фаза НАГОРЕ Надолу Поддршка Табела се Залагаме за USB Дигитален Микроскоп.OOTDTY.Спецификации : .Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Материјал : Алуминиум Alloy Suit Микроскоп : USB Дигитални Microscope Net Тежина : околу 240 g Inner Дијаметар на Цевката : 34.5 mm Package се Вклучени : 1 x Застане.

Главните карактеристики

Избор на клиент