.

.

Xinmei-велосипедизам Автомобил Налепница S Писмо Логото на Задните Трупот Опашка Nameplate Значка Амблемот на Порше (Боја Име : 82mm црвено)

Xinmei-велосипедизам Автомобил Налепница S Писмо Логото на Задните Трупот Опашка Nameplate Значка Амблемот на

DEN 836.64

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : пластика.Голема Големина Боја : мат Сребрена,Црвена,Црна.Големи букви, големина : 82 x 38mm.Мали Писмо, Големина : 52 x 24mm.Цената е за 1 Парче.Мала Големина Боја : Хром сребрена,Црвена,Black Top Квалитет и Сосема Нов.

Главните карактеристики

Избор на клиент