.

.

Тенџере Додатен Тапа Ѕид Мат Црна KMEINO Со Двојно Заеднички Замав Раце Солидна Месинг Една Дупка Две Рачки Кујнски Мијалник Тапа

Тенџере Додатен Тапа Ѕид Мат Црна KMEINO Со Двојно Заеднички Замав Раце Солидна Месинг Една Дупка Две Рачки

DEN 2639.76

Пристапност
Во достапна форма

Тенџере Додатен Тапа 100% Висок Квалитет Месинг Материјал,Обезбедува Трајност и Лесен за Чистење.Повеќе Безбедно Течење Слободни Дизајн-Dual се Справува тенџере додатен со Два керамички вентили да обезбеди непречено вртење акција и да се спречи капе;со 1pc резервни вентил за иднината replacement Product е 360°.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА Конекција теми се ажурира за да 1/2 NPT конусни калеми (universal САД големина). 360 Степени Ротирачки Aerator.само за ладна вода или со топла вода само една дупка на водата доводното ѕид-поставена инсталација. , завртка тапа во ѕидот женски навој конектор и ќе се направи, Лесна инсталација.БЕЗБЕДНО И ТЕЧЕЊЕ - - - СЛОБОДНО ДИЗАЈН : тенџере додатен тапа ѕид имаат двојно се справи со тенџере со два керамички вентили да обезбеди непречено ротација и да се спречи капе; опремени со резервни вентил за иднината замена.KMEINO има за цел да им понуди на потрошувачите добивање на она што тие во суштина имаат потреба од кујната тапа, оние кои се едноставни за преведување и долговечност.Се тоа жедта за висока технологија карактеристики и едноставна потреба од функционална оние, вашето барање ЌЕ се секако бидат исполнети од страна на нашиот ѕид-монтирани кујна чешми.Изработени од месинг и керамички, силни и издржливи совршено, нема повеќе капе чешми и може да се користи долго време.KMEINO Тенџере Додатен Тапа Ѕид Мат Црна боја.KMEINO има за цел да им понуди на потрошувачите добивање на она што тие во суштина имаат потреба од кујната тапа, оние кои се едноставни за преведување и долговечност.Се тоа жедта за висока технологија карактеристики и едноставна потреба од функционална оние, вашето барање ЌЕ се секако бидат исполнети од страна на нашиот ѕид-монтирани кујна чешми.

Главните карактеристики

Избор на клиент