.

.

BoKa-Продавница - 30PC Jingle Bells Приврзоци Сребро Злато Боја Виси Елка Украси Божиќ Украси Партија DIY Занаети Додатоци - Злато 20mm 5pc

BoKa-Продавница - 30PC Jingle Bells Приврзоци Сребро Злато Боја Виси Елка Украси Божиќ Украси Партија DIY Занаети

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и Висок квалитет.Партија Снабдување и DIY Украси вклучуваат : Партија Дрвени Бележник, Вештачко Цвеќе&Лента, Смола Cabochon, Чипка, Кеси, Божиќ серија, ноќта на Вештерките серија, Нишка & Жица, Tassel&Пердув, Бисер Синџир, Копчиња за Шиење, Пластични Копчето, Дрвени копчето, Покриени Копчиња, Празно Дрвени, Метални копчето, Реверзибилна Закрпи, Железо, во Парчиња, Кристал Синџир.Брз, едноставен и по-продажбата.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга. 90% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 15-25 дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент