.

.

Машка Зимска Windproof Водоотпорен Snowsuit Аикидо Јакна и Ски-Панталони

Машка Зимска Windproof Водоотпорен Snowsuit Аикидо Јакна и Ски-Панталони

DEN 3599.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер.Патент затворање.ВОДООТПОРЕН : Користење на висока-перформанси водоотпорен материјал технологија, ефективно го блокира инвазијата на дожд и снег, за да се спречи отпадна вода.Ги исполнуваат дожд и снег времето, скијање и други зимски отворено спорт.WINDPROOF : Пополни простор и со висок квалитет на памук да се обезбеди добар топлина зачувување ефект.Висок windproof и windproof технологија, направи производот е добар windproof, носат-отпор ефект.Топли Ткаенини : Професионални водоотпорен, руно поставата и издржливи ткаенини, ефикасно и подобрување на топло-одржување и windproof функција.ДИШЕ : дише ткаенина техничка од внатре кон надвор и underarm дише мрежа патент дизајн, удобно и дише, брз потење.Повод : Сретнат многу активности на отворено, таквите како скијање, пешачење, качување, патуваат, логорување и други зимски активности на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент