.

.

EODNSOFN 100LB Мултифункционален Пилатес Бар во Собата Преносни Јога Exerciser Отпор Бендот се Протега Обука Дом Салата Фитнес Опрема (Боја : Црна)

EODNSOFN 100LB Мултифункционален Пилатес Бар во Собата Преносни Јога Exerciser Отпор Бендот се Протега Обука

DEN 5909.28

Пристапност
Во достапна форма

Материјал:TPE.Бар Големина:92cm*4.2 cm.Овие отпор бендови се погодни за сите фитнес нивоа-без разлика дали сте почетник или експерт, овие отпор бендови се совршени за вас.Може да ја зголеми или намали отпорот.Ова значи дека може да изберете интензитетот на отпорот бенд вежба за да одговараат на вашите лични цели.Целото тело тренингот поставување-Изградба на мускулите,губење тежина и тонот на вашиот оружје, abs, нозете и glutes, а исто така се добива кардио во.Тоа вклучува движења сте навикнати да - како squats, клупа притиснете, кадрици и веслање со тешки отпор канапи за дополнителна корист.Материјал:TPEBar Големина:92cm*4.2 cm These отпор бендови се погодни за сите фитнес нивоа-без разлика дали сте почетник или експерт, овие отпор бендови се совршени за вас.Може да ја зголеми или намали отпорот.Ова значи дека може да изберете интензитетот на отпорот бенд вежба за да одговараат на вашите лични цели.Целото тело тренингот поставување-Изградба на мускулите,губење тежина и тонот на вашиот оружје, abs, нозете и glutes, а исто така се добива кардио во.Тоа вклучува движења сте навикнати да - како squats, клупа притиснете, кадрици и веслање со тешки отпор канапи за дополнителна корист.1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Многу погодна за семејството, салата или се случува надвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент