.

.

XQXA Шапка Подлошки, 2-Pack Шапка средства за Чистење-Нов Дизајн Бејзбол Капа за Миење, Одговара за Возрасен/Дете Капа за Миење Рамка/Перење Кафез, Шапка Shapers/Чистење Заш?

XQXA Шапка Подлошки, 2-Pack Шапка средства за Чистење-Нов Дизајн Бејзбол Капа за Миење, Одговара за Возрасен/Дете

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Капа за миење е направен од висок квалитет ултра-цврсти пластични инженерство материјали,со голема флексибилност, за години на употреба.Четири-clasps-дизајн, Безбедно да се чисти вашиот капи во текот на миењето.45 lb / парче.Капа за миење е направен од висок квалитет ултра-цврсти пластични инженерство материјали,со голема флексибилност, за години на употреба.Функции : капа за миење за садови / капа за миење за машина за перење / шапка носителот / задржи формата на капи / шапка заштитник / кап почиста, итн.Капа за миење е направен од висок квалитет ултра-цврсти пластични инженерство материјали,со голема флексибилност, за години на употреба.Ако имате било какви прашања во текот на цел или употреба процес, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Четири-clasps-дизајн, Безбедно да се чисти вашиот капи во текот на миењето.Новиот дизајн капа за миење е полесно да се отвори за заклучување од општа шапка подлошки.Тоа е повеќе издржливи и побезбедно.Надворешни Димензии : 8.Четири-clasps-дизајн, Безбедно да се чисти вашиот капи во текот на миењето.Ладно / топла вода за чистење за да се задржи формата на капи.【Бејзбол Капа Подлошки】Новата верзија бејзбол капа подлошки да ви помогне да добиете вашиот безбол капи или возач на камион стил шапка чисти како свирче.Капа за миење е направен од висок квалитет ултра-цврсти пластични инженерство материјали,со голема флексибилност, за години на употреба.Тежина : 0. 【Одговара за Возрасни " или Дете Капи】На соодветна големина на шапка подлошки може да се користи за чистење на возрасни и дете капи. 【Капа за Миење за Садови】препорачливо е да се користи машина за миење садови ги мие на капи да го продолжи животот на капа за миење.Карактеристики : .

Главните карактеристики

Избор на клиент