.

.

Модерен Бел Метал Over-The-Врата Шапка Складирање Рек/Display Закачалка со 5 Куки, Сет од 2

Модерен Бел Метал Over-The-Врата Шапка Складирање Рек/Display Закачалка со 5 Куки, Сет од 2

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 2 over-the-вратата, метален слој и капа додаток виси организаторите со 5 куки секој.Одлично за бесење капи, капути, и purses.Лесно да се инсталира во текот повеќето домаќинство врати за да додадете складирање.Издржливи метална конструкција со бела завршница.СПЕЦИФИКАЦИИ : 0.5 W x 3.5 D x 21.25 H (во инчи).Овие разноврсна и издржливи метална over-the-врата виси полици, ќе се покаже како неопходна околу домот за обезбедување на лесен за складирање и организација.Сет на 2 метал капа полици со бела завршница создава атрактивна екранот за вашите предмети и дава минималистички изглед на вашиот простор.Тоа ќе додадете корисни прилог на секојдневниот живот.Овие разноврсна и издржливи метална over-the-врата виси полици, ќе се покаже како неопходна околу домот за обезбедување на лесен за складирање и организација.Сет на 2 метал капа полици со бела завршница создава атрактивна екранот за вашите предмети и дава минималистички изглед на вашиот простор.Тоа ќе додадете корисни прилог на секојдневниот живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент