.

.

DOIOWN Виси Плакарот Организатор Полици Шапка Организатор Рек 10 Полица Гардероба Чување Полиците Бејзбол Капа Организатор со Капак за Плакарот Шапка Складирање

DOIOWN Виси Плакарот Организатор Полици Шапка Организатор Рек 10 Полица Гардероба Чување Полиците Бејзбол Капа

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

❤ 【Здрав & Трајни】 : Изработени од Не-плетени Ткаенини со деликатна крои, ткаенина е убав и здрав , картон-плочи додаде издржливост .Мувла-бесплатно, ќе не носат надвор или солза, ја штити вашата колекција капи.Со тешки Лепенка, никогаш не се грижите за вашиот капи паѓа. ❤ 【Разноврсна Капа Организатор】 : Ова виси шапка управување со 10 полици совршен за сите капи.Погоден за бејзбол капа, топката капа.Можете да го спречите brims на капи од добивање свиткана или оштетени.Оваа плакарот Шапка Носителот исто така се вклопува Purses,Крпи, ракавици, шалови и ски капи, пантомимичари маски итн. ❤【Покрие Shield Дизајн и Двете Странични Џебови& Страна Додатоци Куки】 : Транспарентна пластика покрие штит на секоја полица,тоа не само што ќе ги задржи вашите капи јасно, но лесно видливост на капи.Постојат 4 куки на лево , може да се откажам вратоврска или појас.Со 2 Mesh џебовите на левата и 4 на правото, што е доволно за чување на други предмети. ❤【Простор за Заштеда на енергија & Display Вашата Колекција Капи】 : Секоја полица мерки 9"L x 12"W x 5.8 "H и целосно шапка организатор е 59" во височина.Пати-во можност шапка решетката е голем модни додатоци во вашата спална соба за простор-за заштеда на енергија и олеснување.Лесно да се свитка до тоа да се стави настрана кога не е во употреба. ❤【Лесно, Едноставно и Брзо Поставување 】 : Оваа капа организатор закачалка лесно да се развива како хармоника и fastens на вашата гардероба на облека железнички со силна Лепенка.Ова е совршено се вклопуваат за да се задржи капи чиста и организирана.Зошто да не им даде на вашите капи соодветен дом за денес.

Главните карактеристики

Избор на клиент