.

.

MyGift Блек Метал Over-The-Врата Шапка Рек - Врата Виси Грб, Шамија, и Чанта Закачалка со 5 Куки, Сет од 2

MyGift Блек Метал Over-The-Врата Шапка Рек - Врата Виси Грб, Шамија, и Чанта Закачалка со 5 Куки, Сет од 2

DEN 767.76

Пристапност
Во достапна форма

Тешки-должност блек метал over-the-врата 5 -кука грб и додатоци виси организаторите.Лесно се инсталира во текот повеќето домаќинство врати за да додадете инстант складирање.Може да се користат за складирање или организираат капи, чанти, ранци, крпи, моќ канапи, електроника кабли, и повеќе.Тешки-должност метална конструкција обезбедува трајност и за зачувување на тешки предмети.Приближните Димензии (во инчи) : 21.7 H × 0.8 W × 3.5 Л.

Главните карактеристики

Избор на клиент