.

.

Сите Здравствени Напредни Брзо Оздравување Hydrocolloid Гел Завои, Прсти & Прсти, 8 ct | 2X Побрз за Прва Помош Плускавци или Рана Грижа

Сите Здравствени Напредни Брзо Оздравување Hydrocolloid Гел Завои, Прсти & Прсти, 8 ct | 2X Побрз за Прва Помош

DEN 82.32

Пристапност
Во достапна форма

Smart-Лекува Технологија промовира до 2 X побрз од страна на обезбедување на влажна рана средина за да се олесни процесот на исцелување. 100% Водоотпорни печат.Помага да се намали лузни.Drug-free болка.Трае и до 7x подолго од традиционалните завои.Напредни Исцелување Hydrocolloid Гел Завои за Прст & Пети Рана Грижа и Плускавци со Smart-Лекува Технологија.

Главните карактеристики

Избор на клиент