.

.

Каубојска Шапка Рек - Наместете го на 2 Декоративни Ѕид-Монтирани Носителот - Тешки-Должност Железо Закачалка и Организатор DIY за Полнење за Капи, Капути и Копчињата

Каубојска Шапка Рек - Наместете го на 2 Декоративни Ѕид-Монтирани Носителот - Тешки-Должност Железо Закачалка

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

Веќе не мора да се грижите за вашите ценети капи случува надвор од форма.Овие полици се декоративни, како тие се функционални.Овие се внимателно рака-направена така што е важно да ги задржи во добра форма.Секој еден мерки 3. ✅ НЕОДОЛИВО ПОДАРОК - Примање на каубојска шапка багажник за на ѕид во време за специјална пригода!Двата дела се внимателно спакувани во кутија за да ги задржи во приштина состојба.Можете да нарачате повеќе полици така можете да го прикажете вашиот колекција на капи на ѕидот.Нивните куки имаат круг рабовите што нема да го оштети вашиот ценет каубој капи, безбол капи, и fedoras. ✅ ТЕШКИ, ЦВРСТИ, РАЗНОВРСНА - Направени од врвот одделение железо материјал, нашиот западен шапка носител е изграден за да трае.Еве повеќе причини да ги сакаме нашите каубојска шапка полици : ✅ Совршено marries форма и функција ✅ Супериорен изработка и квалитет ✅ На организирање на практична алатка.Еден добар начин да ги чувате од штета е начин и да се одржи нивната форма е со виси нив.Во потрага за најдобар начин за да ги организирате вашите каубојска капа?Каубојска капа не се само обични глава ги опфаќа дека може да се остави лежи насекаде.Оди на екстра миле и да се создаде свој headboard.Ќе добиете две од овие полици, секој мерење 3.Ќе ви се допаднат како тие изгледаат на вашиот ѕид.Тоа исто така може да се пофали стил кој го подобрува вашиот простор!.Исто така можете да користите нашите полици за да ги зачувувате вашите омилени безбол капи, слама капи, и fedoras.Но, секој кука само нема да го стори.

Главните карактеристики

Избор на клиент