.

.

YYST Каубојска Шапка Рек Шапка Носителот Шапка Организатор Шапка Ѕид - 4/PK Без Шапка

YYST Каубојска Шапка Рек Шапка Носителот Шапка Организатор Шапка Ѕид - 4/PK Без Шапка

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Количина : 4 парчиња на шапка решетката и 4 R прстени и 4 Навртки.Без Шапка вклучени.Чувајте ги вашите Шапка во облик На рек ќе се одржи на вашиот капи на ѕидот.Невидливи Рек - решетката ќе бидат скриени во повеќето капи , Повеќето луѓе не ќе се види на решетката.Шапка се лесно да се закачил на неа и е симната.Прилагодливи Рек - растојанието помеѓу две прачки на решетката е прилагодлив.Можете да го прошири или стисок на тоа, според големината на вашиот капа.Комплет доаѓа со : 4 - Флексибилна и Bendable полици.Наведнуваат тоа да се приспособат на вашиот различни капи. 4 - Р прстени.Помогне да инсталирате решетката на ѕидот. 4 - Завртки - Хардвер е вклучена во пакетот за лесна инсталација. 4 - проширување приклучоци. 6 MM (15/64") вежба малку е потребно .(не се вклучени) 4 - завртка опфаќа - Обезбеди чисти и уредни изглед. 1 - Настава.Како да Инсталирате Чекор 1 : Ударна дупка со 6 MM (15/64") вежба малку.Чекор 2 : Притисни во проширувањето приклучокот.Чекор 3 : се Инсталира на рек според упатството.Чекор 4 : се Наведнуваат на рек според обликот на вашите капи.Решетката ќе "исчезне" кога се прави своето работно место на одржување на шапка Тие се лесно прилагодливи за употреба со каубојска шапка или слама fedora или топка капа.

Главните карактеристики

Избор на клиент