.

.

LYeccl AC Адаптер за LG 49LJ5100 49LJ510M 49LF5100 43LF5100 LED ТВ Апарат Снабдување на Кабелот за напојување Замена

LYeccl AC Адаптер за LG 49LJ5100 49LJ510M 49LF5100 43LF5100 LED ТВ Апарат Снабдување на Кабелот за напојување

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

AC Адаптер за Полнач Понуда За LG 49 LJ5100 49 LJ510 M 49 LF5100 43 LF5100 LED TV.Текст : AC 100-240 V, 50-60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 19.5 V 4.7 A. Компатибилни Модели : LG 49 LJ5100 49 LJ510 M 49 LF5100 43 LF5100. Вклучени : AC/DC Адаптер за кабелот за Напојување (како на сликата).LYeccl AC Адаптер За LG 49 LJ5100 49 LJ510 M 49 LF5100 43 LF5100 LED ТВ Апарат Снабдување на кабелот за напојување Замена.

Главните карактеристики

Избор на клиент