.

.

Тиркизна Америка Тежина Вест Плочи - 8.75 LB Плочи Пар-20LB Пондерирана Вест, Сила за Обука Вежбање, Плочи за Пондерирана Вест

Тиркизна Америка Тежина Вест Плочи - 8.75 LB Плочи Пар-20LB Пондерирана Вест, Сила за Обука Вежбање, Плочи за

DEN 1775.76

Пристапност
Во достапна форма

75 lb ќе додадете вкупно 20lb тежини на чекор до вашата кондиција и сила за обука.МАЗНИ РАБОВИ ДИЗАЈН : Овие плочи се тркалезни и мазни рабови за да се избегне оштетување на вест.Тежина Вест може да се одржи телесната тежина плочи од 3.Вест има две тежина плочи држи џебовите на предната и задната страна за да се обезбеди целосна рамнотежа за време на squats, тежина трчање, пешачење, WODs и фитнес тренинг.Тиркизна Америка Пондерирана Вест плочи е специјално дизајниран за да ги задоволи потребите на екстремни работат надвор и обука за подобрување на вашето фитнес ниво.75 lb Плочи Пар : ќе добиете пар на 8.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ОД ГУБЕЊЕ на ЕЛЕЦИ : ТИРКИЗНА АМЕРИКА Тежина плочи се со цел да се вклопи повеќето од пондерираните вест и сила за обука елеци.Тежина вест плочи имаат заоблени рабови и премиум боја и силен челик да трае засекогаш.ТЕЖИНА ПЛОЧИ : ТИРКИЗНА АМЕРИКА 8.Плочи се совршени за да додадете повеќе на вашите WOD, rucking, затворен и отворен вежбање и пондерирана вест работи.ТИРКИЗНА АМЕРИКА Тежина вест има две складирање џебови за да одговара на тежината плочи.75 lb прилагодливи тежина плочи за да го додадете вашиот предната и задната тежина плочи складирање џебови.Тиркизна Америка тежина вест се дизајнирани да бидат вашиот фитнес и тактички gear партнер во тешка обука услови со трајни и премиум квалитет Најлон.Џебови може да се одржи телесната тежина плочи на 5.ОБЛОЖУВАЊЕ : ТИРКИЗНА АМЕРИКА тежина плочи се произведени со премиум слој да се задржи плочи долготрајни и ' рѓа слободни.Нашите пондерирана елеци направи да се притисни себе тешко да се работи, клеча, се повлече и прозорци, пешачење, следење и тренингот предизвик да се развие зафат сила, согорувате масти, подобрување на издржливоста, губење на тежината обука и аеробни активности.ТИРКИЗНА АМЕРИКА Пондерирана вест е дизајнирана за да им обезбеди удобно се вклопуваат, и за Мажите и за Жените.Овие Тежина плочи се со висок квалитет плочи да трае вечно и да бидат дел од вашиот тренингот опрема.Изберете тежина плочи, како на вашите индивидуални функционална потребите за обука.Голема издржливост обука со пондерираниот вест плочи се направени од високо квалитетни трајни долготрајни челик материјал за да го придружува вашиот тренингот.

Главните карактеристики

Избор на клиент