.

.

Сомот подложка за нозе Столче Отоманската Круг/Плоштад Модерна Тапациран Суета Footstool од Страна на Маса Седиште Облекување Стол со Златен Метал Нога (Црна, Плоштадо?

Сомот подложка за нозе Столче Отоманската Круг/Плоштад Модерна Тапациран Суета Footstool од Страна на Маса Седиште

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

5 " висок,мал маса светилка,заземаат помалку простор да го осветлите вашата спална соба,дневна соба,канцеларија,детска соба,студија со количината на светлина.тоа е, исто така, идеален подарок за вашето семејство или пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент