.

.

AOODA Шапка Организаторот за Бејзбол Капи Над Вратата Шапка Складирање 24 Кука & Јамка Шапка Багажник за на Ѕид Екранот Snapback Капа Носителот, Црна

AOODA Шапка Организаторот за Бејзбол Капи Над Вратата Шапка Складирање 24 Кука & Јамка Шапка Багажник за на

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Fitment : за врата дебелина 1. 【Лесно да се Собраа】 : Капа складирање организатор доаѓа со 3 метални куки кои можат да бидат обесени на задната страна на вратата, или можете да ги користите ноктите или леплива кука висат на ѕидот, нема алатки потребни, одлична за редовни врата или плакарот на врата bettwen 1.Материјал : дише fabric Overall големина : 22"W x 56" LFitment : за врата дебелина рамките 1.Тип : Бејзбол капа држачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент