.

.

Spagh-Yeti Јас Шпагети Слатка Kawaii Големата Чекор Yeti Манга PopSockets Swappable PopGrip

Spagh-Yeti Јас Шпагети Слатка Kawaii Големата Чекор Yeti Манга PopSockets Swappable PopGrip

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Ако сте Yeti Bigfood фан и како да одат пешачење или кампување во шума или во планините, тогаш ова чудовиште или митското суштество велејќи облека е во право.Големата чекор е мајмун хорор суштество кое се крие и живее во планините.Идеален глупак кампување скаут велејќи облека за Божиќ, роденденот, мажите и жените, како и на целото семејство, кој како Wasen како Голема Нога, Yeti или Лох Нес Чудовиште Nessie.Исто така, за манга, аниме и kawaii фанови.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Ако сте Yeti Bigfood фан и како да одат пешачење или кампување во шума или во планините, тогаш ова чудовиште или митското суштество велејќи облека е во право.Големата чекор е мајмун хорор суштество кое се крие и живее во планините.Идеален глупак кампување скаут велејќи облека за Божиќ, роденденот, мажите и жените, како и на целото семејство, кој како Wasen како Голема Нога, Yeti или Лох Нес Чудовиште Nessie.Исто така, за манга, аниме и kawaii фанови.

Главните карактеристики

Избор на клиент