.

.

Lito Ангели Бебе Момчиња Жакард Класичен Tuxedo Одговараат На Формално Одговара На Свадба Облека 5 Парче Сет 015

Lito Ангели Бебе Момчиња Жакард Класичен Tuxedo Одговараат На Формално Одговара На Свадба Облека 5 Парче Сет

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.двојно гради затворање.Луксузен полиестер ткаенини со солидна сатен детали.Овој паметен 5 парче tuxedo одговараат вклучува јакна, кошула, прилагодлив лак вратоврска, Панталони , и во Вест.Одликувајќи се со класичен момчиња tux опашки.Целосно наредени јакна е двојно гради со формално опашки.Појавување бела кошула има tuxedo крилести јака и pin tucks.Smart Панталони имаат еластичен појас за удобност и совршено се вклопуваат.Појавување целосно наредени Вест има 4 копчиња за затворање.Совршен за секоја прилика како свадба, забава, роденден, празник, црквата и други специјални настани.За пратки исполнети од страна на продавачот, потребно е 8-12 работни дена да испорача.За оние купувачи кои се надвор од САД, тоа може да трае малку подолго време.Ние нудиме забрзан испорака услуга, како и.За повеќе детали, ве молиме погледнете ги нашите превозот информации.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент