.

.

YYST Каубојска Шапка Управување со Каубојска Шапка на Носителот Coyboy Шапка Организатор 5/PK - Не Каубојска Шапка

YYST Каубојска Шапка Управување со Каубојска Шапка на Носителот Coyboy Шапка Организатор 5/PK - Не Каубојска

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Количина - Пет шапка багажник, без Капа.Капа е само за приказ.Лесен за употреба - Вашиот капа останува на решетката.Ја задржи својата форма.МИНИ - Покажете ја вашата капа во вашиот дом или канцеларија со овие мини полици.Црно - Нашите решетката е направен од Челик и прав - обложени.Не Повеќе од 3 Фунти - решетката може да поддржува повеќе од 3 фунти.Може да се стави вашите било каубојска шапка на тоа. 5 X одделни каубојска шапка полици - Секој рек поддржува една капа поединечно .Без Шапка Вклучени. 10 X проширување приклучоци - 5ММ (13/64 инчен ) вежба малку е потребно.Не се вклучени. 10 X нерѓосувачки челик завртки - Нема рѓа за години.Трае долго време. 10 X црното завртка опфаќа - Обезбеди црна готовиот изглед.Помага да се заштити и чува вашите капи форми Направени од челик и прав обложени црна.Оваа декоративни метал капа решетката е толку атрактивна, Што може да се качи тоа од страна на влезната врата или ходникот - вашиот омилен каубојска капа може да се восхитуваат.Симпатична оркестарот за западен , фарма или животинскиот свет.Количина - Пет шапка багажник, без Капа.Капа е само за приказ.Лесен за употреба - Вашиот капа останува на решетката.Ја задржи својата форма.МИНИ - Покажете ја вашата капа во вашиот дом или канцеларија со овие мини полици.Црно - Нашите решетката е направен од Челик и прав - обложени.Не Повеќе од 3 Фунти - решетката може да поддржува повеќе од 3 фунти.Може да се стави вашите било каубојска шапка на тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент