.

.

YZKJSZ Случај за Чест X30 Маска + 3 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - [2 Pack] Мека Гел Црна TPU Силиконска Заштита Случај за Чест X30 (6.81)

YZKJSZ Случај за Чест X30 Маска + 3 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - [2 Pack] Мека Гел Црна

DEN 263.52

Пристапност
Во достапна форма

Меки силиконски TPU Случај Ултра-Тенок школка за заштита домување на Корица : Прецизно сечење : сечење На шлиц совршено се вклопува во порт за полнење и звучник без да влијаат на било какви копчиња или леќи.Заштитен филм не се меша со телефонот функција во било кој начин.Ви благодариме за изборот на YZKJSZ, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Чест X30 Црна случај, висок квалитет флексибилни силиконски материјал за да се заштити вашите скапоцени телефон од дневна штета, судир, гребнатини и солзи, акумулација на прашина и маснотии.3 mm Лесен за Инсталација : На калено стакло екран заштитник е лесно да се инсталира, да се обезбеди да нема меурчиња и добра адхезија.) Заштитна Стакло Филм Екран Заштитник да може ефективно да го заштитите вашиот телефон екран од ножеви, копчиња и други тешко материјали дробење и триење.Чест X30 9 H цврстина одделение Екран Заштитник направена од калено стакло, неуништив, експлозија-доказ, отпорно на гребење, водоотпорен, масло-доказ, апсолутно HD визија.Случајот го заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини, испакнатини, маснотии, пукнатини, испакнатини и гребнатинки.На тенок дизајн и кристално јасно се одржи оригиналниот изглед на уредот и бидете телефонот повеќе убава и елегантна.Ние дефинитивно ќе работат напорно за вашето задоволство. (Не се сеќавам да се наведнуваат Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за време на инсталацијата.Опис : Калено стакло за заштита на филмот : Боја : HD Јасно Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.3 Еез Премиум Калено Стакло 9 H Ултра-Тенок Анти-Нула HD Јасно Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија + 2 Пакет Висок квалитет Случај Шок-Апсорпција на Светлината, но Трајни Флексибилни Мека Гел Кристал Црна TPU Силиконска Заштита Случај Покритие за Чест X30 (6.Пакување листа : 3 x Калено стакло екран со некоја заштитна фолија за Чест X30 2 x Нови Црна Силикони Случај за Чест X30 30 дена безусловна врати / размена.Ултра-тенок случај е направен од лесен, флексибилни, високо-квалитетни TPU материјал кој е лесен за инсталација и отстранување, што го прави идеален за вашиот телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент