.

.

KABITA115-300DB 60W Автомобил Електрични Воздух Рог Сирената Говорникот 5 Звук на Ѕвонење Супер Гласна

KABITA115-300DB 60W Автомобил Електрични Воздух Рог Сирената Говорникот 5 Звук на Ѕвонење Супер Гласна

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Опис : 5 Сирената звуци : Hooter/брза помош/Сообраќај/Полиција/Пожар со Микрофон за АП system Three на пет електронски рог со microphone The звук усложнет со дигитални програми и measureup на барањата на полицијата и оган контрола оддел.Кога ќе користи микро телефон, тоа звучи многу clear12 V Напојува 60 W Говорникот дава многу гласен звук - околу 300 децибели во полна јачина на звук Лесно да се инсталира Микрофон за АП систем Големина : прибл.18x14cm Colour : Black Material : Plastic Package Вклучува : 1 x Електронски Сирената Со Микрофон.

Главните карактеристики

Избор на клиент