.

.

Косата се Одржи Заклучување Спреј, Физички Преносни Погодно Коса Задебелување Sprayer со Губење на Влакна Само за Губење на Косата за Секојдневна Употреба(Среден брау

Косата се Одржи Заклучување Спреј, Физички Преносни Погодно Коса Задебелување Sprayer со Губење на Влакна Само

DEN 299.76

Пристапност
Во достапна форма

ПОДЕБЕЛИ БРЗО ВО 30 СЕКУНДИ : Тоа може да се направи косата погуста брзо во 30 секунди, многу лесен за употреба.ПОВЕЌЕ УДОБНО : во Споредба со традиционалните перика, повеќе физички и поудобно.НАЈДОБАР ПОДАРОК : коса, влакна млазницата може да биде одличен подарок ако вашите пријатели или членови на семејството сакате подебели јачина на звук.Тоа може да те направи она што го сакате, изберете него, тоа нема да ве изневерам.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Нема да се држиме облека и да го блокира порите, исто така лесно и лесен за чистење.ДОЛГОТРАЈНИ ЗА СИТЕ ДЕНОТ : Неговиот ефект е природна како вистински коса и долга-трајни за целиот ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент