.

.

Oxford Силна Индекс На Картичка Водич (B6425)

Oxford Силна Индекс На Картичка Водич (B6425)

DEN 107.76

Пристапност
Во достапна форма

Екстра цврсти акции за сила и перформанси. 1/5 намали табови. 15 pt.Манила акции. 4 x 6 инчи. 25 упатства за поставување.Екстра цврсти акции за сила и перформанси. 1/5 намали табови. 15 pt.манила акции. 4" x 6". 25 упатства за поставување.На Оксфорд A-Z индекс на картичка водич сет е идеален за организирање, десктоп референцирање и управување со следење на датотеки.Екстра цврсти 15 pt.Акции дава сила и издржливост.Овие картичка водичи мерка 4 x 6 инчи и има пре-печатени, 1/5 намали јазичиња за лесно сортирање на вашиот notecards, рецепт картички, наставни материјали и повеќе.Хартија направена со 10% рециклирани влакна со 10% post-consumer влакна.Манила.Set на 25 водичи.

Главните карактеристики

Избор на клиент